Nowoczesne i stylowe meble na wymiar w Łodzi

Nowoczesne i stylowe meble w Łodzi – Styl i Komfort w Jednym Miejscu.

Meble tapicerowane fotele, sofy i narożniki na wymiar w skórach naturalnych lub tkaninach do łatwego czyszczenia.

Meble typu komody, regały, witryny, szafy, zabudowy, biblioteki, szafki RTV, stoliki.

Zanurz się w naszej kolekcji sof i narożników, gdzie luksus spotyka się z wygodą. Każda sofa i narożnik zostały starannie zaprojektowane, aby dostarczyć nie tylko estetycznego uroku, ale także doskonałego relaksu. Wybierz spośród różnorodnych stylów i tkanin, aby znaleźć sofę lub narożnik, które idealnie wpasuje się w charakter Twojego salonu.


Produkujemy meble tapicerowane na indywidualne zamówienia.

Nowoczesne zestawy, fotele, sofy i narożniki

Umożliwiamy wyprodukowanie ekskluzywnych i komfortowych mebli tapicerowanych: nowoczesne sofy i narożniki na wymiar. W każdym modelu istnieje możliwość zmiany wymiarów, kształtu, formy, materiałów i elementów wykończeniowych typu nóżki, guziki, przeszycia. Nasze kanapy i zestawy wypoczynkowe 3 2 1 mogą posiadać funkcję spania codziennego, okazjonalnego i mogą być rozkładane z funkcją relaks. Oferujemy także fotele na wymiar i fotele rozkładane z funkcją relaks (elektryczny, manualny).

nowoczesne sofy narożniki na wymiar
stylowe-sofy-narożniki

Stylowe zestawy, sofy i narożniki

Umożliwiamy wyprodukowanie ekskluzywnych mebli tapicerowanych: stylowe sofy i narożniki. W każdym modelu istnieje możliwość zmiany konfiguracji, materiałów, dobór elementów wykończeniowych typu nóżki, guziki, przeszycia. Nasze sofy i narożniki, pufy, fotele, zestawy wypoczynkowe 3 2 1 mogą być rozkładane z funkcją relaks, z funkcją spania, z pojemnikiem na pościel. Sprzedajemy również fotele tradycyjne i fotele rozkładane z funkcją relaks (elektryczny, manualny).


Produkujemy komody na indywidualne zamówienia.

Nowoczesne komody, witryny, regały

Produkujemy nowoczesne meble stolarskie na wymiar w fornirze naturalnym, lakierze i połączeniu obu tych materiałów. Możesz zamówić komody, witryny, regały, szafy, biblioteki, stoły, stoliki, ławy itp. W każdym naszym produkcie możesz wprowadzić zmiany, zarówno wymiarów jak i kształtu, formy oraz materiałów.

czarny-zestaw-komod-nowoczesnych-meble-lodz-sklep
Stylowe komody na wymiar, fronty z litego drewna.

Stylowe komody, szafy

Umożliwiamy wyprodukowanie stylowych mebli twardych na wymiar w fornirze naturalnym i lakierze. Do grupy tych produktów zaliczamy komody, regały, witryny, szafy, biblioteki. Oferujemy także możliwość wprowadzania zmian w każdym naszym modelu mebli w zakresie wymiarów, kształtu, formy i materiałów.

Nowoczesne zabudowy meblowe ścian i wnęk.

Wykonujemy zabudowy ścian i wnęk w fornirze naturalnym, lakierze, połączeniu obu materiałów Umożliwiamy realizacje różnego rodzaju zabudów meblowych według projektu – szaf, bibliotek, regałów. W każdym modelu istnieje możliwość zmiany wymiarów, kształtu, formy i materiałów. Sklep meblowy Łódź zabudowy szafy witryny biblioteki

zabudowy-tapicerowane-siedzisko-na-wymiar

Wykorzystaj w pełni swoją przestrzeń i podkreśl jej charakter ponieważ z nami możesz to zrobić. Podaj wymiary a my zrobimy resztę.

Wypoczywaj komfortowo, bo możesz – zachęcamy do sprawdzenia naszych mebli tapicerowanych, meblowy Łódź.

Ciesz się wyglądem i funkcjonalnością komód, witryn, regałów, bibliotek i zabudów, bo zrobimy je dla Ciebie takie jakich potrzebujesz.

W naszej ofercie mebli Łódź znajdziesz ekskluzywne i komfortowe komplety mebli tapicerowanych takich jak różnego rodzaju sofy, narożniki, fotele.

Jeśli szukasz mebli nowoczesnych lub mebli stylowych w Łodzi oferujemy zestawy 3 2 1, kanapy z funkcją spania codziennego, sofy rozkładane, kanapy narożne z funkcją spania okazjonalnego, narożniki z funkcją relaks, fotele tradycyjne i fotele rozkładane z funkcją relaks elektryczny lub relaks manualny… to kilka przykładów możliwości jakie oferujemy.

Wygodę naszych mebli można sprawdzić tylko w jeden sposób, oczywiście testując je w praktyce więc serdecznie zapraszamy do odwiedzin.

Meble od producenta – Łódź Widzew Rokicińska 142. 🙂

Podsumowując wszystkie prezentowane meble produkujemy na wymiar i dajemy możliwość ich dostosowania według oczekiwań klienta


Tkaniny i inspiracje.

Nasza oferta obejmuje szeroki wybór mebli wypoczynkowych wykonanych z wysokiej jakości tkanin obiciowych. Z przyjemnością rekomendujemy tkaniny, które doskonale sprawdzają się w produkcji mebli tapicerowanych firmy FARGOTEX i AQUACLEAN ze względu na ich wyjątkowe właściwości. Aby dowiedzieć się więcej na ich temat, zapraszamy do odwiedzenia sklepu oraz stron producentów: link FARGOTEX i link AQUACLEAN. Tam można również znaleźć inspirujące aranżacje. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Oczywiście nasze meble wypoczynkowe możemy wykonać również w tkaninach innych producentów oraz w skórach. Dla miłośników skóra naturalnych oczywiście mamy do wyboru wiele ich rodzajów m.in polskie, włoskie, w różnych wybarwieniach.

Tkaniny posiadają różnego rodzaju zabezpieczenia. Na przykład właściciele czworonogów powinni zwrócić uwagę na wybór tkanin przyjaznych zwierzętom (zwiększona odporność przed wbijaniem pazurków) i zabezpieczenie tkanin przeciw powstawaniu plam.


Wróć do opisu