ANYSIZE meble Łódź, meble na wymiar.

Oferujemy meble nowoczesne, meble stylowe, meble na wymiar.

Meble tapicerowane fotele, sofy i narożniki w skórach naturalnych lub tkaninach do łatwego czyszczenia.

Meble twarde komody, regały, witryny, szafy, zabudowy, biblioteki, szafki RTV, stoliki.


ANYSIZE meble Łódź – produkujemy meble tapicerowane na indywidualne zamówienia

Nowoczesne sofy i narożniki NA WYMIAR.

Umożliwiamy wyprodukowanie ekskluzywnych i komfortowych mebli tapicerowanych: nowoczesne sofy i narożniki W każdym modelu istnieje możliwość zmiany wymiarów, kształtu, formy, materiałów i elementów wykończeniowych typu nóżki, guziki, przeszycia. Nasze kanapy i zestawy wypoczynkowe 3 2 1 mogą posiadać funkcję spania codziennego, okazjonalnego i mogą być rozkładane z funkcją relaks. Oferujemy także fotele na wymiar i fotele rozkładane z funkcją relaks (elektryczny, manualny).

nowoczesne sofy 19
stylowe sofy fotele komplety

Stylowe sofy i narożniki NA WYMIAR

Umożliwiamy wyprodukowanie ekskluzywnych mebli tapicerowanych: stylowe sofy i narożniki W każdym modelu istnieje możliwość zmiany konfiguracji, materiałów, dobór elementów wykończeniowych typu nóżki, guziki, przeszycia. Nasze sofy i narożniki, pufy, fotele, zestawy wypoczynkowe 3 2 1 mogą być rozkładane z funkcją relaks, z funkcją spania, z pojemnikiem na pościel Sprzedajemy również fotele tradycyjne i fotele rozkładane z funkcją relaks (elektryczny, manualny).


ANYSIZE meble Łódź – produkujemy meble twarde na indywidualne zamówienia

Nowoczesne komody na wymiar

Umożliwiamy wyprodukowanie nowoczesnych mebli twardych na wymiar w fornirze naturalnym, lakierze i połączeniu obu tych materiałów. Do grupy tych produktów zaliczamy komody, regały, witryny, szafy, biblioteki, stoły, stoliki, ławy itp. Umożliwiamy wprowadzenie zmian w każdym naszym produkcie, zarówno wymiarów jak i kształtu, formy oraz materiałów.

komody nowoczesne meble Łódź
komody stylowe meble Łódź

Stylowe komody

Umożliwiamy wyprodukowanie stylowych mebli twardych na wymiar w fornirze naturalnym i lakierze: Do grupy tych produktów zaliczamy komody, regały, witryny, szafy, biblioteki, Oferujemy także możliwość wprowadzania zmian w każdym naszym modelu mebli w zakresie wymiarów, kształtu, formy i materiałów.

Zabudowy meblowe ścian i wnęk

Wykonujemy zabudowy ścian i wnęk w fornirze naturalnym, lakierze, połączeniu obu materiałów Umożliwiamy realizacje różnego rodzaju zabudów meblowych według projektu – szaf, bibliotek, regałów. W każdym modelu istnieje możliwość zmiany wymiarów, kształtu, formy i materiałów. Sklep meblowy Łódź zabudowy szafy witryny biblioteki

zabudowy meble Łódź

ANYSIZE meble Łódź oferuje meble na miarę do Twojego wnętrza – wykorzystaj w pełni swoją przestrzeń i podkreśl jej charakter ponieważ z nami możesz to zrobić.

Wypoczywaj komfortowo, bo możesz – zachęcamy do sprawdzenia naszych mebli tapicerowanych, meblowy Łódź.

Ciesz się wyglądem i funkcjonalnością komód, witryn, regałów, bibliotek i zabudów, zrobimy je dla Ciebie takie jakich potrzebujesz.

W naszej ofercie mebli Łódź znajdziesz ekskluzywne i komfortowe komplety mebli tapicerowanych takich jak różnego rodzaju sofy, narożniki, fotele.

Jeśli szukasz mebli nowoczesnych lub mebli stylowych w Łodzi oferujemy zestawy 3 2 1, kanapy z funkcją spania codziennego, sofy rozkładane, kanapy narożne z funkcją spania okazjonalnego, narożniki z funkcją relaks, fotele tradycyjne i fotele rozkładane z funkcją relaks elektryczny lub relaks manualny… to kilka przykładów możliwości jakie oferujemy.

Wygodę naszych mebli można sprawdzić tylko w jeden sposób, oczywiście testując je w praktyce więc serdecznie zapraszamy do odwiedzin.

Meble od producenta – sklep meblowy Łódź Widzew Rokicińska 142 🙂

Podsumowując wszystkie prezentowane meble produkujemy na wymiar i dajemy możliwość ich dostosowania według oczekiwań klienta.

Tkaniny i inspiracje.

Polecamy tkaniny, które chętnie wykorzystujemy do produkcji naszych mebli tapicerowanych AQUACLEAN i FARGOTEX ze względu na swoje właściwości – na ich temat można dowiedzieć się więcej w sklepie oraz na stronach producenta AQUACLEAN i FARGOTEX. Na stronach tych można również zobaczyć aranżacje i inspiracje, zachęcamy do sprawdzenia.

Meble możemy wykonać również w innych tkaninach i skórach.

Dla miłośników skóra naturalnych oczywiście mamy do wyboru wiele ich rodzajów m.in polskie, włoskie, w różnych wybarwieniach.

Tkaniny posiadają różnego rodzaju zabezpieczenia. Właściciele czworonogów powinni zwrócić uwagę na wybór tkanin przyjaznych zwierzętom (zwiększona odporność przed wbijaniem pazurków) i zabezpieczenie tkanin przeciw powstawaniu plam.


^ NA GÓRĘ ^