Kontakt, lokalizacja sklepu

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i wizyty w sklepie w Łodzi na Widzewie.

Przed przyjazdem zachęcamy do wykonania pomiarów pomieszczenia, w którym chcesz umieścić swoje nowe meble. Poznanie wymiarów ułatwi nam udzielenie porad i podpowiedzi w wyborze ostatecznego rozwiązania. Jeśli potrzebujesz pomocy dotyczącej tych pomiarów, zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Kiedy dokonujesz wyboru mebli tapicerowanych, takich jak sofy i narożniki, ważne jest, aby dostosować ich wymiary do Twojego wnętrza i przetestować wygodę. Meble te będą służyć Ci do relaksu i odpoczynku po pracy, więc muszą być nie tylko wygodne, ale również komfortowe. Dodatkowo, zwróć uwagę na kolor i wzór tapicerki, aby pasowały do stylu i charakteru Twojego wnętrza.

Podczas wyboru mebli stolarskich, takich jak komody, witryny czy regały, mamy różne opcje do wyboru. Oprócz określenia wymiarów, układu półek, szuflad i drzwi, możemy również wybrać różne materiały, takie jak rodzaj forniru naturalnego i jego wybarwienie albo wykonanie w lakierze w wybranym kolorze, które daje efekt wysokiego połysku lub półmatu. Dzięki temu możesz zamówić meble o unikalnym charakterze, które podkreślą styl Twojego wnętrza. Jednak jakość naszych mebli można sprawdzić tylko w jeden sposób – przekonaj się osobiście, odwiedzając nasz sklep i zobacz różne wykończenia na własne oczy.

Serdecznie zapraszamy do wizyty.Przyjedź do nas i zobacz nasze meble. Chętnie służymy pomocą przy wyborze odpowiednich materiałów oraz podpowiadamy, jak dostosować nasze meble, takie jak sofy, narożniki, komody i zabudowy.

Jeżeli chcesz znaleźć meble idealnie dopasowane do swojego wnętrza, warto sprawdzić nasze Porady przed wizytą na stronie głównej:

  1. O czym warto wiedzieć zanim nas odwiedzisz?
  2. Czy jesteś zainteresowany zakupem na raty?

Kontakt, telefon:

W razie pytań służymy pomocą pod numerem telefonu:

+48 737451431

Sklep jest czynny w godzinach:

Poniedziałek-Piątek 10:00 – 18:00
Sobota 10:00 – 15:00
Niedziela – nieczynne


Lokalizacja sklepu AnySize meble

Nasz sklep meblowy w Łodzi mieści się przy ul. Rokicińskiej 142

Dojazd samochodem

Bardzo dobry dojazd od autostrady A1
W sklepie dostępny jest darmowy parking, więc nie będzie żadnych trudności z parkowaniem samochodu.

Wskazówki dojazdu:

KLIK – przejdziesz do Google Maps


Dojazd komunikacją miejską

KLIK przejdziesz do strona MPK

tramwaje 6, 9, 10A, 10B

autobusy 82A, 82B, 201, 202, W

KLIK przejdziesz do strona autobusy MPK

Wskazówki dojazdu:

KLIK przejdziesz do strona dojazd z Google Maps

Kontakt i lokalizacja sklepu

Widok sklepu od strony ulicy. Jeśli jedziesz z Olechowa lub autostrady A1, musisz skręcić w prawo przed stacją paliw Orlen.

widok sklepu meblowego Anysize meble od strony ulicy

Patrząc z góry, możesz zobaczyć sklep. Jeżeli podróżujesz z centrum, konieczne będzie skręcenie w lewo w kierunku stacji paliw Orlen, a następnie okrążenie jej.

widok sklepu rzut z góry